Jelly

  • $5.50
    Unit price per 


Homemade jellies, delicious pressed fruit juice sweetened with sugar. Triple B prides itself on the great selection of jellies! Pair with a fun peanut butter - Classic PB & J!

10 varieties (8-9 oz. jars)

 

From Field to Text

To get updates on crop info and market features, Text tripleb to 866-933-1117


We Also Recommend

Sale

Unavailable

Sold Out