Mrs. B's Homemade Fudge

  • $4.00
    Unit price per 


Made from real Amish Country butter! Smooth and creamy, like no other! 1/4 lb pre-wrapped piece.

Item can be shipped very easily!


We Also Recommend

Sale

Unavailable

Sold Out