BBB Honey - 1 lb.

BBB Honey - 1 lb.

  • $10.99
    Unit price per 


Triple B Farms' OWN honey from our farm hives. Our friend, Al maintains our hives, collects, and bottles the Triple B Honey approximately 2 miles away! Local bees - Local honey - Local fruit & veggies! 1 lb. (with Fine Family Apiary).

We Also Recommend