Rhubarb - 1 lb. bag

Rhubarb - 1 lb. bag

  • $5.99
    Unit price per 


Rhubarb flavor is very tart and is often used in sweet dishes like crisps, compotes, and pies. Best early spring fruit ever!

Text tripleb to 866-933-1117 to receive the latest updates fresh from the field

***UNABLE TO SHIP***


We Also Recommend

Sale

Unavailable

Sold Out